Chcete dostat příležitost uplatnit se ve výrobní společnosti a nebojíte se výzev?

ROSTRA – česká společnost, která se nebojí výzev a do výrobního procesu zapojuje automatizaci a digitalizaci. Našim segmentem je automobilový průmysl. Zákazník pro nás není jen číslo v obratu. Je to partner, kterému pomáháme vyrábět spolehlivé automobily. Tím se tak podílíme na bezpečnosti silničního provozu. Naším sloganem je “parts to perfection”. A protože jsou naši zákazníci s námi spokojení, daří se nám.

Nyní rozšiřujeme tým o pozici:

MECHANIK – NÁSTROJAŘ

      • Máte rád práci v podmínkách výrobní společnosti?
      • Nebojíte se přicházet s nápady?
      • Jste manuálně zručný?
      • Baví Vás stavba modelů?

Pokud ano, přihlaste se. Odpovíme každému a rádi Vás provedeme provozem.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
      • práce v moderní nástrojárně s veškerým komfortem
      • montáž dílů dle výkresové dokumentace
      • ladění nástroje do finální podoby

Vaším výsledkem práce bude perfektně dokončený postupový a střižný nástroj.

Pozice je vhodná pro kandidáta, který touží po stabilním zaměstnání.

CO POTŘEBUJEME OD VÁS:
      • vzdělání v oboru strojírenství
      • nadšení pro technickou oblast
      • zručnost a především chuť do práce

Výhodou je předchozí zkušenost s montáží nástrojů.

Pokud si Vás vybereme, dostanete důvěru, podpoříme Vás ve všem potřebném. Dostanete možnost využít svých odborných znalostí a za dobře odvedenou práci Vás samozřejmě náležitě oceníme – svých lidí si vážíme a umíme je ocenit.

Chcete se k nám přidat? Pokud ano, zašlete svůj životopis a my se Vám ozveme.

    Vaše jméno *

    Váš e-mail *

    Vaše telefonní číslo

    Vložit životopis

    Pozice Na kterou se hlásíte

    Řekněte nám, proč chcete pracovat ve firmě ROSTRA