TRADICE

více než 20 let zkušeností

PRECIZNOST

dodavatel třídy A

KVALITA

IATF 16949

centrální trubky

sedadla

přední dveře

zadní dveře

motorové části

nápravy

nárazníky

BentelerLOGO

S dodavatelem ROSTRA pracuji již od samého začátku, můžu konstatovat, že certifikáty kvality zde platí od A do Z a jsou vždy brány v potaz 

Valeo_logo

I had the pleasure of meeting this company on my first visit to the Czech Republic. If you are looking for a serious company with great experience in progressive dies, this is the place.

ITWLOGO

Společnost ROSTRA považuji za skvělého partnera pro vývoj nových technologií v jakékoliv oblasti lisování

“Za dobu mého působení ve společnosti Magna automotive (CZ) s.r.o. na pozici ředitele nákupu v letech 2014 až 2020, jsem měl možnost spolupracovat se společností Rostra s.r.o. na různých projektech spojených s technikou lisování. Ač šlo o prototypovou výrobu, opravy lisovacích nástrojů, výrobu nových nástrojů nebo sériovou výrobu a dodávku výlisků, vždy jsem ocenil flexibilitu, včasnost a kvalitu dodávaných služeb. Díky těmto atributům byla společnost ROSTRA s.r.o. v mém oddělení vedena jako strategický partner.”

V. L.

Purchasing manager

“When my company sourced ROSTRA with two of the most difficult tools they had ever had built I had never been to the Czech Republic before. I have followed tools in Germany, China, Japan, South Korea, Brazil, Poland, Mexico, Canada and the US and the shop that gave me the most confidence in their ability was ROSTRA. While their technical and machining capabilities were extraordinary it was their ability to overcome problems and do whatever was needed to successfully complete the tooling that was impressive. It was second only to the true congeniality and consideration exhibited by the entire staff.”

J.F.

Tooling Group Technical Supervisor

“Firmu ROSTRA znám téměř po celou dobu jejího působení na trhu. V letošním roce oslavila tato firma již 20 let své existence a je velice zajímavé, postupně srovnávat její vývoj. Postupně se dynamicky rozvíjející se firma, která si pečlivě střeží své know how. Své dovednosti v oblasti výroby nástrojů dokázala přenést i do kontinuálních dodávek dílů ze své lisovny. Firma neustále dokazuje, že je schopna obstát na celosvětovém trhu, kdy zejména její lisovací nástroje patří mezi absolutní špičku na trhu. V kombinaci sériových dodávek do automobilového segmentu se řadí tato firma dle mého názoru a mých letitých zkušeností v automotive mezi absolutní TOP firmy nejen v České republice v tomto oboru. Pokud k tomuto hodnocení z technického pohledu přidám ještě skutečnost, že majitelé jsou naprosto správní a pohodoví chlapíci na svém místě, není pochyb, že zde máme co dočinění opravdu s velkým hráčem na našem trhu. To vše umocňuje ještě jedna obrovská vlastnost obou majitelů. Obchodní jednání s nimi byla vždy velice tvrdá, ale pokaždé korektní !!! A co je nejdůležitější, že naprosto vždy platilo dané slovo i přesto, že nebylo zaprotokolováno. Proto si hluboce vážím celé firmy a neváhám jí doporučit dále, protože jsem vnitřně naprosto přesvědčený, že se nikdy nezklamu.”

J.U.

Managing Director

„Ze strany společnosti Tawesco hodnotíme Rostru jako erudovaného a kvalitního dodavatele lisovacích nástrojů. Zkušenosti Rostry a její inovativní návrhy od vývoje produktu, výroby, vzorkování a předání do sériové výroby, přispěly u našich realizovaných projektů k bezproblémovým dodávkám dílů vnitřních karoserií ke konečnému zákazníkovi. Kvalita vyráběných nástrojů, servis a bezporuchový provoz v sérii odpovídá jejich cenové hladině. Pro příští projekty budeme rádi pokračovat v navázané spolupráci.“

J.K.

Marketing&Sales Press Shop

“S Rostrou spolupracuji více než 10let. Během této doby jsme společně spolupracovali na několika desítkách lisovacích nástrojů. Oceňuji zejména korektní jednání, komunikaci a flexibilitu. Také oceňuji operativnost při řešení mimořádných oprav.”

R. V.

Process Engineer

I had the pleasure of meeting this company on my first visit to the Czech Republic. If you are looking for a serious company with great experience in progressive dies, this is the place.

P.C.

Tooling Supervisor

 

Společnost ROSTRA považuji za skvělého partnera pro vývoj nových technologií v jakékoliv oblasti lisování. Dokázali jsme spolu vždy nalézt řešení výroby nových dílů, ať už šlo o nízko objemové prototypové části, kde se design dle testování měnil na týdenní bázi, přes předsériové díly, kde byla nutná například 100% vizuální kontrola, až po úspěšný přechod do sériové fáze, kde společnost ROSTRA byla vybrána pro dodávky nástrojů jak do Evropy, tak i do Ameriky a Asie. Úspěšnost vývoje tak z nemalé části závisela právě na společnosti ROSTRA a díky dodržování termínů, originálním řešením a silnému technickému zázemí, byl vývoj vždy dokončen dle termínů OEM zákazníků. Z výše uvedených důvodů mohu společnost ROSTRA jedině doporučit.

L.J.

Project Purchasing Engineer

“Se společností ROSTRA s.r.o. spolupracujeme již více než 13 let a jsme s ní velmi spokojeni. Společnost klade důraz na kvalitu, reaktivitu a dodržování požadovaných termínů. Reaktivita v případech poruch či nutných úprav nástrojů za probíhající sériové výroby je příkladná. Za dobu spolupráce pro nás společnost realizovala téměř 50 nástrojů. Společnost tedy mohu vřele doporučit.”

M.B.

Project Director

“S dodavatelem ROSTRA pracuji již od samého začátku, tj. jako SQE od roku 2001, kdy začínaly její první kroky v dodávkách dílu do BAT Automotive. Tudíž můžu zde vidět a konstatovat, ze certifikáty kvality zde platí od A do Z a jsou vždy brány v potaz. Toto se vždy ukázalo během auditu ze strany BAT , také ze strany finálních zákazníku, který byli přítomni. Kvalita dílu je vždy na dobré úrovni, potažmo celá konstrukce, a stav nástroje, který vždy tvoří srdce dílu. Rovněž komunikace s dodavatelem, která v současné době tak důležitá, je na vysoké úrovni.”

L.K.

Regional SQE Manager

„Budujeme dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky i dodavateli.
Kvalita je naší vizitkou.“

 

Petr Mikulčík

Projekty

Staňte se jednou z mnoha firem, které spolupracují

s ROSTROU

Zaměřujeme se na sériovou i kusovou výrobu již více než 20 let.

Získejte nabídku

Top